Şubat Ayı’nda 100 araç kontrol edildi

Şubat Ayı’nda 100 araç kontrol edildi

Şuhut İlçe Emniyet Amirliği’nden yapılan açıklamaya göre 01 – 28 Şubat tarihleri arasında yapılan trafik denetlemelerinde 100 araç kontrol edildiği ve bu kontroller neticesinde 3 vatandaşa ehliyetsiz araç kullanmaktan cezai işlem uygulandığı belirtildi.

Her ay yapılan trafik denetlemeleri hakkında faaliyet yayınlayan Şuhut İlçe Emniyet Amirliği’nin geçtiğimiz Şubat ayı faaliyet raporunda yer alan bilgiler neticesinde 12 araç sürücüsüne kırmızı ışık ihlali nedeniyle cezai işlem uygulandığı, 3 kişinin de Sürücü Belgesi bulunmaması nedeniyle Cumhuriyet Başsavcılığı’na sevk edildiği öğrenildi. Yine Şubat ayı içerisinde 3 aracın trafikten men edildiği bildirilirken 82 Araç Tescil İşlemi’nin gerçekleştirildiği açıklandı. Ayrıca ilçemizde Emniyet Amirliği sorumluluk bölgesinde biri yaralanmalı olmak üzere toplam 2 kaza meydana geldiği açıklandı.

Etiketler: ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz