Şuhut’ta İş Birliği

İş Birliği

“İş birliğimizi sürdüreceğiz”

Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Altan’ı ziyaret etti.

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, geçtiğimiz ay yapılan Olağan Genel Kurul ile Şuhut Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı’na seçilen Ali Altan’ı makamında ziyaret etti.

Şuhut Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Altan’ı makamında ziyaret eden Başkan Bozkurt ve Belediye Meclis Üyeleri Oda Başkanı seçilmesi nedeniyle tebrik ettiler.

“OMUZ OMUZA ÇALIŞACAĞIZ”
Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Recep Bozkurt, “Odamız ile geçmiş dönemde olduğu gibi yeni dönemde de iş birliğimizi sürdüreceğiz. Şuhut Belediye Başkanı olarak esnafımıza her konuda yardımcı olmaya devam edeceğiz” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Oda Başkanı Altan ise “Belediyemizin esnafa verdiği desteği arttıracağından eminiz. Belediyemiz ile sürekli istişare halinde çalışmalar yapmak istiyoruz. Esnaflara vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür ederim. Zaten hepimizin bildiği gibi Şuhut Belediye Başkanımızın daha önceki mesleği esnaflıktır. Bu açından bizim sıkıntılarımızın farkındadır ve çözümü için bizimle omuz omuza çalışacaktır diye düşünüyorum” dedi.

Etiketler: 

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz