Şuhutta Yangın Korkuttu

Yangın korkuttu

Bilal-i Habeşi Camii karşısında bulunan 2 katlı bir evin alt katında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı.

Pazartesi günü saat:15.00 sularında henüz bilinmeyen bir sebeple başlayan yangın kısa sürede evin tüm bölümlerine yayıldı. Alevler içinde kalan eve Şuhut Belediyesi İtfaiye ekiplerince müdahale edildi.

KOMŞULARI İÇİN ENDİŞELENDİLER

Ali Osman Ç. adlı vatandaşın ailesi ile birlikte kaldığı evin oturma odasında başlayan yangın kısa sürede evin diğer bölümlerine de sıçradı. Evin camlarından yükselen dumanları fark eden komşular İtfaiye’yi arayarak yardım istedi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından yapılan söndürme çalışması sonucu yangın kontrol altına alındı. Yangın esnasında evde kimse bulunmaması sonucu ölen ya da yaralananın olmaması sevinç yarattı. Evden çıkan dumanı fark eden mahalle sakinleri evin etrafına toplanarak telaşlı bir bekleyişe kapıldılar. Daha sonra yanan evde kalan vatandaşların misafirliğe gittiğini öğrenen komşular rahat bir nefes aldı.

Etiketler: ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz