Sünnet Şöleni coşkuyla kutlandı

Şuhut Belediyesi tarafından ikincisi düzenlenen Sünnet Şöleni büyük ilgi topladı. Ankaralı Coşkun’un katıldığı konsere ilçe halkı yoğun katılım gösterdi.

 

24 Temmuz 2011 Pazar günü saat 18.00′de başlayan  program konvoy ve Tavşanlı Mehter Takımı eşliğinde yapılan kortej yürüyüşü ile devam etti. Saat 20.00′de animasyon gösterileri ve konser başladı. Programa Kaymakam Vekili ( Afyonkarahisar Vali Yardımcısı ) Ali Muhittin Varol, Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, İlçe Emniyet Amiri Ajdan Uysal, İlçe Jandarma Üst. Hilmi Set ile birlikte Belediye Meclis ve Encümen Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşları, merkez ilçe ve köy muhtarları, İş Adamları ve çok sayıda Şuhutlu katıldı. Sünnet çocukları için mevlit okunmasının ardından çeşitli dans gösterileri yapıldı. Ölüdenizli Yarenler grubu olarak ilçemizi ziyaret eden İngiliz asıllı dans topluluğu gösterisiyle vatandaşlarımızı mest etti. Sünnet Şöleninin gerçekleştirilmesinde katkıları olan Şuhutlu iş adamlarımıza Belediye Başkanı Recep Bozkurt tarafından onurluk ve çiçek takdim edildi. Program sonunda Ankaralı Coşkun şarkıları ile katılımcıları coşturdu.

Etiketler: , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz