Turnuva ödülleri sahiplerine verildi

İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen organizasyonda Anaokulları hünerlerini sergiledi. Şuhut Belediye Şehir Stadyumu’nda düzenlenen etkinlikte Kaymakamlık Turnuvası’nda dereceye giren ekiplere ödülleri verildi.

Programa Şuhut Kaymakamı Eyüp Çalışır, Belediye Başkan Vekili Ömer Üstün, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nilkan Göral, İlçe Emniyet Amiri Ajdan Uysal ve öğrenci velileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda birbirinden çeşitli kısa dans gösterileri, replikler, step gösterileri yapıldı. Şuhut Belediyesi Şehir Stadyumunu dolduran şuhutlu vatandaşlarımız şenlikleri ilgiyle takip etti. Okul Öncesi Şenlikleri saat 17:00 de başladı. Şölende Anasınıfların gösterileri büyük beğeni topladı. Öte yandan törende Kaymakamlık Halısaha Futbol Turnuvası’nda başarı sağlayan takımlara ödülleri verildi. Birinci olan Şuhut Sofrası, ikinci olan Hallaç Köyü ve üçüncü olan Pharmacy takımları ile en centilmen takım seçilen Çınar Cafe’ye kupa ve ödülleri takdim edildi.

Etiketler: , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz