Ürün’ün sözünü tutması bekleniyor

Seçim öncesi köyde imamı bulunmayan İmam-ı Gazali Camii’ne imam talep eden Ağzkaralılar, kendilerine bu konuda yardımcı olma sözü veren Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ürün’nden sözünü yerine getirmesini talep ettiler.

İlçemizin sevilen esnaflarından olan ve aynı zamanda Ağzıkara Köyü Camii, Kur-an Kursu Yaptırma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hidayet Dönmez, seçim çalışmaları kapsamında kendisini ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Halil Ürün’nde Ağzıkara’da 6 aydır imamı bulunmayan İmam-ı Gazali Camii’ne imam talep etmişti. Konu ile ilgili elinden geleni yapacağını ifaden eden Ürün, köye imam tayini noktasında Başkan Dönmez’e söz vermişti. Dönmez şimdi 12 Haziran’da yapılan Milletvekili Genel seçimlerinde Afyonkarahisar’dan Milletvekili olmaya hak kazanan Halil Ürün’den sözünü yerine getirmesini bekliyor.

Etiketler: , , , , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz