Şuhut Anayurt Gazetesi

Şuhut’ta Görev Değişimi Programı Gerçekleştirildi.

Şuhut’ta Görev Değişimi  Programı Gerçekleştirildi.
371 views
10 Temmuz 2024 - 16:57

Programa Şuhut Kaymakamı Harun Reşit Han, Belediye Başkanı Muhittin Özaşkın ve Cumhuriyet Savcısı İbrahim Selim Yazıcı katıldı. Program, ilçemizden tayini dolayısıyla ayrılacak olan Cumhuriyet Savcısı Nurullah Bural ve Hakim Beyza Kaya Mert’in veda töreniyle başladı. İlçemizde görev yaptıkları süre boyunca adaletin sağlanmasında gösterdikleri üstün gayret ve çalışmaları nedeniyle kendilerine teşekkür edildi.
Cumhuriyet Savcısı Nurullah Bural ve Hakim Beyza Kaya Mert, veda konuşmalarında Şuhut’ta görev yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, buradaki mesai arkadaşları ve halk ile kurdukları dostlukların her zaman hatıralarında yer edeceğini belirttiler. Programda ayrıca, ilçemize yeni atanan Cumhuriyet Savcısı Mehmet Emin Demirer, Hakim Beril Şansal Demirer ve Hakim Gülay Tunç ile tanışma fırsatı da bulunuldu.
Yeni atanan isimlerin, Şuhut’taki adalet hizmetlerinin daha da güçlenerek devam edeceği vurgulandı. Kaymakam Harun Reşit Han, Belediye Başkanı Muhittin Özaşkın ve Cumhuriyet Savcısı İbrahim Selim Yazıcı, yeni atanan isimlere başarılar dileyerek, ilçemizdeki adalet hizmetlerinin aynı kararlılık ve titizlikle sürdürüleceğine inandıklarını ifade ettiler.
Program, toplu fotoğraf çekimi ve karşılıklı iyi dileklerin iletilmesiyle sona erdi. Şuhut halkı, yeni görevlerine başlayan Cumhuriyet Savcısı ve hakimlerin ilçemize hayırlı olmasını dileyerek, onları sıcak bir şekilde karşıladı. >>Hatice Uğur