Şuhut Anayurt Gazetesi

“Şuhut’ta Vaiz ve Halk Eğitim Merkezi Hocaları, Kaymakam Harun Reşit HAN’ı Ziyaret Etti”

“Şuhut’ta Vaiz ve Halk Eğitim Merkezi Hocaları,  Kaymakam Harun Reşit HAN’ı Ziyaret Etti”
540 views
04 Şubat 2024 - 19:17

Şuhut İlçe Müftülüğü’nde görevli Vaize Hatice Büşra Boydak, ilçe Kaymakamı Harun Reşit HAN’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında gerçekleşen samimi buluşmada, Vaize Boydak ve Kaymakam HAN, çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu. Kaymakam HAN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Şuhut İlçe Müftülüğü’ndeki çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Aynı gün içerisinde, Şuhut Halk Eğitim Merkezi Bağlama Kurs Hocası Zülfikar Yıldız da Kaymakam Harun Reşit HAN’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Bağlama Kurs Hocası Yıldız, kurslar ve eğitim faaliyetleri hakkında Kaymakam HAN’a bilgi verdi. Kaymakam HAN, ziyaretlerin kendisi için anlamlı olduğunu belirterek, Şuhut’taki sosyal ve kültürel faaliyetlere katkı sağlayan herkesi tebrik etti.
Her iki ziyarette de Kaymakam HAN, misafirlerine nazik davranışları ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederek, ilçede gerçekleşen etkinlikler ve projeler konusunda iş birliği ve dayanışma vurgusu yaptı. Bu tür ziyaretlerin yerel yönetim ile toplum arasındaki iletişimi güçlendirdiğini ifade eden Kaymakam HAN, herkesin katılımıyla ilçenin daha da güçleneceğine inandığını belirtti.