“HALKI KANDIRMAYA ÇALIŞANLAR, HALKIN TOKADINI YİYECEKLER”

Hak ve Eşitlik Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Özkan Bozkurt; “Tarım ve hayvancılıkta sözde değil özde markalaşacağız”

Hak ve Eşitlik Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Özkan Bozkurt, Şuhut’un geçmişte hayvancılıkta önemli bir yere sahip olduğunu hatırlatarak; “Bugün hayvancılık ve tarım ciddi sıkıntılar yaşamaktadır. Bu sıkıntıların aşılması için hükümet tarafından gerekli tedbirler alınmamıştır” dedi.

“HALKI KANDIRMAYA ÇALIŞANLAR, HALKIN TOKADINI YİYECEKLER”

İlçemiz ekonomisini yakından incelediğini de sözlerine ekleyen Bozkurt, “Şuhut’ta çiftçimizin yaşadığı kadar esnafımızda sıkıntı yaşıyor. Bu sıkıntıların aşılması için 4 yıllık bir üniversitenin ilçemize kazandırılması şart. 4 yıllık üniversiteye sırf ticari açıdan bakmakta yanlış. İlçe ekonomisine katkı sağladığı kadar eğitim alanındaki başarıları ile de Şuhut’un adını duyuracak bir okul kazandırılmalı” dedi. Hak ve Eşitlik Partisi’nin ülkemizdeki terör olaylarını bitirmeye kararlı olduğunu da sözlerine ekleyen Bozkurt, “Bize verilen her oy teröristleri vuracak kurşundur. Bundan herkes emin olsun. Biz terörü 365 günde bitireceğiz. Türkiye’nin en önemli sorunu terördür ve terörün olduğu bir ülkede huzurdan, istikrardan söz etmek halkı kandırmaya çalışmaktan başka bir şey değildir. 12 Haziran seçimleri bu açından da ayrı bir önem taşımaktadır. Halkı kandırmaya çalışanlara, halkın tokadını yiyeceklerdir.

“ŞUHUT’UN BARAJ HASRETİ GİDERİLECEK,

4 YILLIK ÜNİVERSİTE KAZANDIRILACAK”

Osman Pamukoğlu’nun önderliğinde kurulan ve ilk kez genel seçimlere katılacak olan Hak ve Eşitlik Partisi’nin Afyonkarahisar Milletvekili adayları gazetemizi ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Ziyarete HEPAR 1. Sıra Milletvekili Adayı Özkan Bozkurt, 2. Sıra Milletvekili Adayı Erkan Dinar, aslen Şuhutlu olan 3. Sıra Milletvekili Adayı Selçuk Akkoç, 4. Sıra Milletvekili Adayı Asım Avlamaz, 5. Sıra Milletvekili Adayı Mustafa Karadoğu’da katıldı. Şuhut’un tarım ve hayvancılıkta hak ettiği konumda bulunmadığını ifade eden HEPAR 1. Sıra Milletvekili Adayı Özkan Bozkurt, “Şuhut’ta gerçekleştirdiğimiz ziyaret ve temaslarda çiftçimizin sıkıntılarını dinledik. Şuhut çiftçisi, Şuhut ovasının tamamını sulayacak ölçüde bir barajın hasretini çekmektedir. Ancak iktidar sahipleri halkın bu isteğini göz ardı etmektedir. Halkımız 12 Haziran’da vatandaşın isteklerini görmezden gelen iktidara sandıkta çok güzel bir ders verecektir” dedi.

Yapılan Aramalar:

  • özkan bozkurt hepar (14)
Etiketler: , , , , , , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz