F Klavye’nin “Fatihler’i” 27 Mayıs’ta İstanbul’da

F Klavye’nin “Fatihler’i” 27 Mayıs’ta İstanbul’da

F Klavye 2011 Dünya İnternet Şampiyonası’nda 0-12 yaş gurubunda ana dil ve çoklu dil dalında derece yapan Şuhut Fatih İlköğretim öğrencileri 27 Mayıs’ta İstanbul’da ödüllerini alacak.

 

İŞ ADAMLARIMIZDAN ŞAMPİYONLARA TAM DESTEK

F Klavye 2011 Dünya İnternet Şampiyonası’nda 0-12 yaş gurubunda ana dil ve çoklu dil dalında önemli dereceler elde eden Şuhut Fatih İlköğretim öğrencileri. Derece yapan öğrencilere ödülleri 27 Mayıs’ta İstanbul’da Cemal Reşit Bey Konser Salonu’nda düzenlenen törenle verilecek. Tören için İstanbul’a gidecek olan öğrencilere İstanbul’daki İşadamlarımızdan Hayri Saçaklı’da destek çıktı. İstanbul’un Osmanbey semtinde oteli bulunan hemşerimiz Saçaklı öğrencilerin konaklama imkânı sunarken bir diğer iş adamımız Çetin Çiftçi’de öğrencilere hediye edilmek üzere Fatih İlköğretim Okulu’na özel tişört ve şapka yaptırdı. Öte yandan Çiftçi, Cuma günü başarılı öğrencilerimizin onuruna davet düzenleyecek.

Yapılan Aramalar:

  • hayri saçaklı (12)
Etiketler: , , , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz