Şuhut Esnaf ve Sanatkarlar Odası’ndan anlamlı etkinlik

Şuhut Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından İlçemiz Büyük Camii önünde “teröre lanet” mitingi düzenlendi.

Bölücü terör örgütü PKK’nın hain saldırılarının kınanması amacını taşıyan mitinge katılımın az olması üzüntü ile karşılanırken, katılımcı sayısı 30-40 kişi olan miting için İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yoğun güvenlik önlemi alındığı gözlendi. Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Ali Altan, Şuhut Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Öz, Adalet ve Kalkınma Partisi Şuhut Gençlik Kolları Başkanı Harun Karakaya, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Şuhut Şube Başkan Yardımcısı Nurettin Atar, Afyonkarahisar Elektrikçiler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karagöz ve Elektrikçiler Odası Genel Sekreteri Oğuz Caymaz’ın da hazır bulunduğu mitingde yapılan basın açıklaması ile bölücü terör örgütü ve saldırıları nefretle kınandı.

Miting sonrası Silvan’da gerçekleştirilen hain saldırıda yaralanan Şuhutlu Uzman Çavuş Ahmet Önder’in evine geçmiş olsun ziyaretinde bulunuldu. Ziyarete Esnaf ve Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu Ali Altan, Şuhut Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Öz, Afyonkarahisar Elektrikçiler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karagöz, Elektrikçiler Odası Genel Sekreteri Oğuz Caymaz ve Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Ertuğrul Özaşkın katıldı. Miting sonrası yatsı namazına müteakiben ilçemizdeki tüm camilerde şehitlerin ruhuna vakfedilmek üzere mevlit-i şerif okutuldu.

UZMAN ÇAVUŞ ÖNDER 1 AY İÇİNDE GÖREVİNE DÖNECEK

Öte yandan evinde istirahat halinde olan Başörenli Uzman Çavuş Ahmet Önder gazetemize yaptığı açıklamada 1 ay içerisinde görevinin başına döneceğini ve herhangi bir sağlık probleminin bulunmadığını ifade etti. Görev yerini ve arkadaşlarını özlediğini dile getiren Önder, “Hiç kimsenin şüphesi olmasın, kanımızın son damlasına kadar mücadele edeceğiz. Şuan izindeyim ve görevimin başına döneceğim günü iple çekiyorum. Şehit arkadaşlarımızın kanı asla yerde kalmayacak. Bizden dualarını esirgemeyen milletimize şükran borçluyuz” dedi.

Etiketler: , , , , , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

  1. Aslan parçası Bu kadarla gelmiş geçmiş olsun. Şimdi Ünvanın Gazi Uzman Çavuş Ahmet ÖNDER oldu. Allah seni ailene ve Yüce TÜRK milletine bağışlasın Burnunu kanatmasın. Kendi uçaklarımız Helikopterlerimiz kendi askerimizi vurdu diyen soytarılarda yüzleri varsa utansın. Türk Milleti Tek Yürek Tek milek olsun ve düşman kahrolsun.