Turhallı gazilerden ilçemize ziyaret

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Turhal Şubesi’ne mensup Gaziler bir dizi temas ve incelemede bulunmak üzere ilçemize geldiler.

Şuhut Kaymakamı Eyüp Çalışır, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve ilçemiz Atatürk Evi’ni ziyaret eden Türkiye Muharip Gaziler Derneği Turhal Şubesine mensup gaziler, gezi ve temasları sonrası ilçemizden memnun ayrıldılar.

İlçemiz Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı’nı ziyaret eden Turhallı gazilere, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Şuhut Şube Başkanı Eftal Aslan’da eşlik etti. Kurum ziyaretlerinin ardından ilçemiz Atatürk evine geçen Turhallı gaziler, Atatürk Evi’ni beğeni ile incelediler.

Ziyaret ve incelemelerini tamamlayan gaziler ilçemiz öğretmen evinde ikram edilen yemeğin ardından Sandıklı’ya hareket ettiler.

Etiketler: , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz