List/Grid

Arşiv : başladı

ŞUHUT ORGANİZE SANAYİDE  BACALAR TÜTMEYE BAŞLADI

ŞUHUT ORGANİZE SANAYİDE BACALAR TÜTMEYE BAŞLADI

Şuhut’un geleceğine yapılan en önemli yatırımların başında gelen Organize Sanayi Bölgesi’nde artık bacalar tütmeye, makine sesleri yükselmeye başladı.Alınan bilgiye göre; şu ana kadar altyapısı tamamlanan 55 parselin tamamı yatırımcılara tahsis… Haberin Devamı »

ŞUHUT MİLLET BAHÇESİNDE GERİ SAYIM BAŞLADI

ŞUHUT MİLLET BAHÇESİNDE GERİ SAYIM BAŞLADI

İlçemiz sosyal ve kültürel hayatına büyük renk katacak olan ŞUHUT MİLLET BAHÇESi’nin ihalesi 20 Ocak 2021 günü yapılacak.T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Şuhut Belediyesi işbirliğinde yapılacak olan Millet Bahçesi… Haberin Devamı »

Yarışlı Caddesinde sıcak asfalt çalışması başladı

Yarışlı Caddesinde sıcak asfalt çalışması başladı

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Yarışlı Caaddesi üzerinde de yol yenileme ve sıcak asfalt çalışması başlatıldı. Yarışlı Caddesinde sıcak asfalt çalışması başladı Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan Başkan Bozkurt, “Bugüne kadar altyapı çalışmaları… Haberin Devamı »

Kaymakam Kaya hızlı başladı

Kaymakam Kaya hızlı başladı

20 Eylül’de ilçemize gelen Kaymakam Nurullah Kaya köylerin  neredeyse tamamını ziyaret etti. Kaymakam Kaya hızlı başladı Göreve gelir gelmez ziyaret turuna çıkan Kaymakam  Kaya hem şehit aileleri ve gazilerimizi ziyaret… Haberin Devamı »

2. ETAP İÇİN SÜREÇ BAŞLADI

2. ETAP İÇİN SÜREÇ BAŞLADI

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un, 2014 yerel seçimlerinde verdiği bir sözü daha yerine getiriyor. Proje detayları ortaya çıkıyor Başkan Bozkurt’un yerel seçimlerde verdiği 2.Etap TOKİ konutu sözü, hayata geçiyor. Yer… Haberin Devamı »

İlköğretim Haftası etkinlikleri başladı

İlköğretim Haftası etkinlikleri başladı

Zaferyolu İlkokulu öğrencileri İlköğretim haftası kapsamında Kaymakam Ferit Görükmez’i makamında ziyaret etti. Miniklerden Kaymakam Görükmez’e ziyaret Yeni Eğitim-Öğretim Yılı ve İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında İlçemiz Zafer Yolu İlkokulu 3. Sınıf… Haberin Devamı »

Şuhut Noterliği’nde Küçük dönemi başladı

Şuhut Noterliği’nde Küçük dönemi başladı

Bir süredir vekâletle idare edilen Şuhut Noterliği’ne Ali Hikmet Küçük atandı. Şuhut Noterliği’nde Küçük dönemi başladı Adalet Bakanlığı tarafından Tunceli’nin Çemişgezek İlçesi Noterliği’nden Şuhut Noterliği’ne atanan Küçük göreve başladı. Şuhut… Haberin Devamı »

Kış lastiği denetimleri başladı

Kış lastiği denetimleri başladı

Şuhut İlçe Emniyet Müdürlüğü, Trafik Denetleme Şube Amirliği’ne bağlı ekipler ilçemizde kış lastiği denetimi yaptı. Kış lastiği denetimleri başladı Konu ile ilgili bilgi veren Şuhut İlçe Emniyet Müdür Vekili Emniyet… Haberin Devamı »

Yeni diyetisyenimiz göreve başladı

Yeni diyetisyenimiz göreve başladı

Şuhut Devlet Hastanesi’ne yeni atanan Diyetisyen Şükran İpek Yabuz, sağlıklı yaşamak isteyen herkesin yeterli ve dengeli beslenmesi gerektiğini ifade etti. Özellikle halk arasında şeker hastalığı olarak bilinen diyabetin önlenmesinde yeterli… Haberin Devamı »

Bal satışında barkodlu sistem başladı

Bal satışında barkodlu sistem başladı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Türkiye Arıcılar Merkez Birliği tarafından yapılan ortak çalışmayla sahte ve kaçak balın önüne geçilebilmesi amacıyla bal üretiminde barkodlu sisteme geçildi. Bal satışında barkodlu sistem… Haberin Devamı »

Görükmez kabullere başladı

Görükmez kabullere başladı

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ilçemize yeni atanan ve göreve başlayan İlçe Kaymakamı Sayın Ferit Görükmez’i makamında ziyaret etti. Görükmez kabullere başladı Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Belediye Meclis Üyesi… Haberin Devamı »

Kapanan belediyelerin personeli ile ilgili süreç başladı

Kapanan belediyelerin personeli ile ilgili süreç başladı

Belediyeler Kanunu’nun yürürlüğe girmesi ile birlikte kapanan Balçıkhisar, Atlıhisar, Efe, Karacaören ve Kayabelen Belediyeleri’nde çalışan personelin akıbeti belli oldu. Kapanacak belediyelerin personeli ile ilgili süreç başladı Yapılan kanun değişikliği sonrası… Haberin Devamı »

Madalya yağmuru yeniden başladı

Madalya yağmuru yeniden başladı

2012 Küçükler İntersteno Şampiyonu Şuhut Halk Eğitim Merkezi’nden Geçtiğimiz yıl Paris’te düzenlenen dünya şampiyonasına katılarak büyük başarı elde eden Şuhutlu minik öğrenciler, bu yıl internet ortamında düzenlenen şampiyonada da önemli… Haberin Devamı »

Turnuva hazırlıkları başladı

Turnuva hazırlıkları başladı

Şuhut Belediyesi’nin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan futbol turnuvası için hazırlıklar başladı. Turnuva hazırlıkları başladı Şuhut Belediyesi 100. Yıl Futbol Turnuvası katılım için başvuru takviminin işlemeye başlaması ile turnuvaya… Haberin Devamı »

HEM inşaatı başladı

HEM inşaatı başladı

İlçemize kazandırılacak olan yeni Halk Eğitim Merkezi hizmet binası için inşaat çalışmaları başladı. HEM inşaatı başladı İhtiyaca cevap vermeyen mevcut Halk Eğitim Merkezi hizmet binasının yerine yeni ve ilçemize yakışır… Haberin Devamı »