List/Grid

Arşiv : BÜYÜK

Afyon Pancar Ekicileri Kooperatifi’nde  Büyük Oy Farkı

Afyon Pancar Ekicileri Kooperatifi’nde Büyük Oy Farkı

Afyon Pancar Ekicileri Kooperatifi seçimlerinde Şuhutlu isimlerin ağırlığı dikkat çekti.Hemşehrilerimiz İbrahim Eroğlu asil, eski Balçıkhisar Belediye Başkanı İhsan Gündoğan ise yedek olarak yönetim kuruluna  girmeyi başardılar.Denetim kurulunda ise Levent Başyılmaz… Haberin Devamı »

İŞSİZLİK EN BÜYÜK SORUNUMUZ

İŞSİZLİK EN BÜYÜK SORUNUMUZ

İlçemizde işsiz sayısı hızla artarken istihdamı artırıcı çalışmalar yapılması gerektiği vurgulanıyor.Şuhut ve köylerinde genç nüfusun yarıdan fazlası işsiz ya da “gizli işsiz”.Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre Şuhut’un nüfusu azalmaya… Haberin Devamı »

Akıl ve Zeka Oyunlarına büyük ilgi

Akıl ve Zeka Oyunlarına büyük ilgi

İlimizde ilk olma özelliği taşıyan Akıl ve Zeka Oyunları Yarışması büyük bir heyecan ve coşkuyla ilçemizde yapıldı. Kaymakam Nurullah Kaya “Akıl ve Zeka Oyunları Yarışması”ile ilgili olarak yaptığı konuşmada  “İlçe… Haberin Devamı »

Büyük Zaferin 96. Yılı Coşkuyla Kutlandı

Büyük Zaferin 96. Yılı Coşkuyla Kutlandı

Büyük Taarruzun 96′ıncı yıldönümü düşük katılıma rağmen bu yıl da coşkuyla kutlandı. Şehitlerimiz ve vefat etmiş gazilerimiz dualarla  anılırken Şuhut Stadyumunda Esat Kabaklı rüzgarı esti. Büyük Zaferin 96. Yılı Coşkuyla… Haberin Devamı »

Sena Süt’ten büyük başarı

Sena Süt’ten büyük başarı

İlçemiz süt ve süt ürünleri sektörünün öncü firmalarından biri olan Sena Süt, önemli bir ihracata imza attı. Sena Süt’ten büyük başarı 2012 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana ilçemiz… Haberin Devamı »

Büyük Buluşmadan Notlar…

Büyük Buluşmadan Notlar…

Şuhut Yardımlaşma, Dayanışma ve Eğitim Vakfınca düzenlenen ‘Şuhut’un Değerleri Şuhutlu Gençlerle Buluşuyor’ programı yoğun ilgi ile gerçekleşti. Toplantıda konuşan Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müşaviri Mehmet Şenbabaoğlu, gençlere ‘ülkünüz olmalı,… Haberin Devamı »

Gürsoy’a İzmir’de büyük vefa

Gürsoy’a İzmir’de büyük vefa

Konak Belediyesi’nin düzenlediği Ustaya Saygı’nın bu ayki konuğu işadamı-yazar hemşerimiz Melih Gürsoy’du.  Gürsoy’a İzmir’de büyük vefa Her ay İzmir’in duayen isimlerini dostları ve sevenleriyle buluşturan vefa etkinliği Usta’ya Saygı ocak… Haberin Devamı »

Hemşerimiz Yıldız’a TÜYAP’ta büyük ilgi

Hemşerimiz Yıldız’a TÜYAP’ta büyük ilgi

Bugüne kadar birçok eseri yayınlanan hemşerimiz Zekeriya Yıldız, son kitabı “Menemen: Gül ateş, sine ateş”i TÜYAP’taki kitap fuarında okurları için imzaladı. Hemşerimiz Yıldız’a TÜYAP’ta büyük ilgi Geçen yılki kitap fuarında… Haberin Devamı »

Ali Çağlar Anadolu Lisesi’nden Büyük Başarı

Ali Çağlar Anadolu Lisesi’nden Büyük Başarı

Hemşerimiz Muhittin Özaşkın’ın Müdürlüğünü yaptığı Ali Çağlar Anadolu Lisesi YDS’de (İngilizce) Türkiye 2.’si oldu. Ali Çağlar Anadolu Lisesi’nden Büyük Başarı Afyonkarahisar Merkez Ali Çağlar Anadolu Lisesi2012 YDS(Yabancı Dil Sınavı- İngilizce)’de… Haberin Devamı »

Civan Mehmet Dede Türbesi’ne büyük saygısızlık

Civan Mehmet Dede Türbesi’ne büyük saygısızlık

İlçemiz Hisar tepesinde bulunan türbeye yaptırılan mezar taşının üzerindeki ibareler tepki çekti. Civan Mehmet Dede Türbesi’ne büyük saygısızlık Civan Mehmet Dede isimli mübarek bir şahsiyete ait olduğu rivayet edilen türbeye… Haberin Devamı »

“Helal Gıda Sertifikası büyük önem kazandı”

“Helal Gıda Sertifikası büyük önem kazandı”

İşlenmiş ve taze et ürünleri sektörünün önde gelen markalarından Danet, son yıllarda helal kesim ve hijyenik üretime yaptığı yatırımlarla dikkat çekiyor. Şuhut’tan çıkan bu saygın firmanın gıda üretimine yönelik çalışmaları… Haberin Devamı »

ÇİFTÇİLER BÜYÜK SEVİNÇ YAŞADI

ÇİFTÇİLER BÜYÜK SEVİNÇ YAŞADI

125 Sayılı Şuhut Tarım Kredi Kooperatifi’de üyeler için Avusturya’dan getirtilen yüksek verimli Smental cinsi damızlıkların teslimine başlandı. Tarım Kredi’den çiftçiye yüksek verimli damızlık Tarım Kredi Kooperatifleri’nin kendi iştiraki olan Tareks… Haberin Devamı »