List/Grid

Arşiv : çiftçiler

Çiftçiler Yağ’dan Şuhut’ta bir ilk

Çiftçiler Yağ’dan Şuhut’ta bir ilk

Çiftçiler Yağ Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi ilçemizde mısır özü yağı üretimine başladı. Çiftçiler Yağ’dan Şuhut’ta bir ilk İlçemizin göğsünü kabartan iştirakler arasında yer alan Çiftçiler Yağ Sanayi ve Ticaret… Haberin Devamı »

Çiftçiler Yağ göğsümüzü kabarttı

Çiftçiler Yağ göğsümüzü kabarttı

2011 yılı Afyonkarahisar vergi rekortmenleri belli oldu. Açıklanan isimler arasında ilçemizden bağrından çıkarttığı markalaşmış firmalardan Çiftçiler Yağ’da bulunuyor. Çiftçiler Yağ göğsümüzü kabarttı 2011 yılı vergilendirme dönemine göre bir önceki vergilendirme… Haberin Devamı »

ÇİFTÇİLER BÜYÜK SEVİNÇ YAŞADI

ÇİFTÇİLER BÜYÜK SEVİNÇ YAŞADI

125 Sayılı Şuhut Tarım Kredi Kooperatifi’de üyeler için Avusturya’dan getirtilen yüksek verimli Smental cinsi damızlıkların teslimine başlandı. Tarım Kredi’den çiftçiye yüksek verimli damızlık Tarım Kredi Kooperatifleri’nin kendi iştiraki olan Tareks… Haberin Devamı »

Emektar çiftçiler baraj şart diyor

Emektar çiftçiler baraj şart diyor

Emektar çiftçiler baraj şart diyor İlçemiz çiftçiliğinin emektar isimleri gazetemizi ziyaret ederek Şuhut’ta tarımın bugününü değerlendirdiler. Emektar çiftçiler Mehmet Dönmez, Nurettin Atar, Ahmet Benli ve Ali İhsan Bingül, gazetemize gelerek… Haberin Devamı »