List/Grid

Arşiv : Dr.

Dr. Demirkırkan ilçemizdeydi

Dr. Demirkırkan ilçemizdeydi

CHP Eski İl Başkanı Dr. Mehmet Kemal Demirkırkan ilçemizde CHP’lilerle bir araya geldi. CHP Şuhut İlçe eski Başkanı Atilla Kahraman ve eski Yönetim Kurulu Üyelerinin organize ettiği keşkekli toplantı Ege… Haberin Devamı »

Yeni Kaymakamımız Dr. Mehmet Boztepe

Yeni Kaymakamımız Dr. Mehmet Boztepe

İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnameyle 616 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi. Kararnameye göre, 396 ilçe kaymakamı ile 106 vali yardımcısının yeri değiştirilirken, 75 kaymakam ve vali yardımcısı il hukuk müşaviri… Haberin Devamı »

Prof. Dr. Selek’i yakından tanıyalım

Prof. Dr. Selek’i yakından tanıyalım

Karaadilli’li hemşerimiz Prof. Dr. Uğur Selek, Türkiye’nin önde gelen onkologları arasında gösteriliyor. Prof. Dr. Selek’i yakından tanıyalım Zaman zaman televizyonlardaki sağlık programlarında kanseri ve tedavisini anlatırken ona rastlamanız mümkün. Alanında… Haberin Devamı »

DR. BAHAR KIYIŞKAN’IN KALEMİNDEN ‘VEREM’

DR. BAHAR KIYIŞKAN’IN KALEMİNDEN ‘VEREM’

67. VEREM EĞİTİM ve PROPAGANDA HAFTASI (05– 11 Ocak 2014) VEREM SAVAŞI EĞİTİM VE PROPAGANDA HAFTASI •         “Verem Savaşı Eğitim ve Propaganda Haftası” 1947 yılında kutlanmaya başlamıştır. •         Bu haftanın… Haberin Devamı »

Hemşerimiz Sayın Prof. Dr. Veysel EROĞLU …..

Hemşerimiz Sayın Prof. Dr. Veysel EROĞLU …..

Hemşerimiz Sayın Prof. Dr. Veysel EROĞLU yaptıkları yatırımları  İlçeler bazında açıklamaya başlamıştır.   Hemşerimiz Sayın Prof. Dr. Veysel EROĞLU son 2 haftadır,  Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Afyonkarahisar İl Özel İdaresi, Milli… Haberin Devamı »

Orman ve Su Bakanı Hemşerimiz Sayın Prof. Dr. Veysel EROĞLU’ndan  hemşerilerimiz adına bir talebimiz var…

Orman ve Su Bakanı Hemşerimiz Sayın Prof. Dr. Veysel EROĞLU’ndan hemşerilerimiz adına bir talebimiz var…

Orman ve Su Bakanı Hemşerimiz Sayın Prof. Dr. Veysel EROĞLU’ndan  hemşerilerimiz adına bir talebimiz var…   Bu yazımızda Orman ve Su Bakanı Hemşerimiz Sayın Prof. Dr. Veysel EROĞLU’ndan  hemşerilerimiz adına bir talebimiz… Haberin Devamı »

Dr. Çimşir göreve başladı

Dr. Çimşir göreve başladı

Dr. Çimşir göreve başladı İlçemiz Devlet Hastanesi’ne yeni atanan Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Zafer Çimşir, görevine başladı. Geçtiğimiz hafta göreve başlayan Çimşir, ilçemizde görev yapmaktan büyük mutluluk duyacağını ifade… Haberin Devamı »