List/Grid

Arşiv : En

Afyon’un en çok ziyaret  çeken yeri “MEVLEVİ MÜZESİ”

Afyon’un en çok ziyaret çeken yeri “MEVLEVİ MÜZESİ”

1 Temmuz itibariyle Covid-19 sürecinde normalleşme adımları atıldı. Normalleşme ile birlikte Afyonkarahisar’da en çok ziyaret edilen yer Afyonkarahisar Mevlevihanesi oldu. Mevlevi Müzesi Müdürü Hasan Özpınar: ” Bu süreç boyunca Afyon’un… Haberin Devamı »

İŞSİZLİK EN BÜYÜK SORUNUMUZ

İŞSİZLİK EN BÜYÜK SORUNUMUZ

İlçemizde işsiz sayısı hızla artarken istihdamı artırıcı çalışmalar yapılması gerektiği vurgulanıyor.Şuhut ve köylerinde genç nüfusun yarıdan fazlası işsiz ya da “gizli işsiz”.Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre Şuhut’un nüfusu azalmaya… Haberin Devamı »

Gönüller Fatih’ini en iyi anlatan film ilçemizde çekildi

Gönüller Fatih’ini en iyi anlatan film ilçemizde çekildi

1973 yılı Haziran Ayı’nda ilçemiz merkez ile ilçemize bağlı Başören, Senir, Atlıhisar ve Balçıkhisar Köyleri’nde çekilen Yunus Emre filmi üzerinden geçen 42 yıla rağmen gönüller fatihi Yunus Emre’yi en iyi… Haberin Devamı »

“En gayretli teşkilatımız Şuhut”

“En gayretli teşkilatımız Şuhut”

İlçemizde patates söküm sezonunun hız kazanması ile birlikte piyasa canlandı. Patatesin son durumu hakkında bilgi veren Şuhut Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Tunçay, AB-Rus ilişkilerindeki gerilimin Türk çiftçisine fırsat… Haberin Devamı »

Doğalgaz en geç 2017’de gelecek

Doğalgaz en geç 2017’de gelecek

Şuhut Belediye Meclisi Temmuz Ayı olağan toplantısında konuşan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Şuhut’a doğalgaz hattının en geç 2017 yılında kurulmaya başlanacağını ifade etti.   Doğalgaz en geç 2017’de gelecek… Haberin Devamı »

“Üzerimize düşeni en iyi şekilde yapacağız”

“Üzerimize düşeni en iyi şekilde yapacağız”

Yeni yıl münasebetiyle mesaj yayınlayan Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez, “Yeni yılda da üzerimize düşeni en iyi şekilde yapacağız” dedi. “Üzerimize düşeni en iyi şekilde yapacağız” 2013 yılında ilçemizde güzel gelişmelerin… Haberin Devamı »

Şuhut’ta “En Sessiz” Gece

Şuhut’ta “En Sessiz” Gece

Şuhut’ta “En Sessiz” Gece Eski konaklar kim bilir ne denli bağırış çağırış günler yaşadılar… Düğünler, yaslar, neşeler, hüzünler… Hep şen şakrak ya da feryat figan geçmemiş midir günler; o koca… Haberin Devamı »

LPG’ye rekor zam

LPG’ye rekor zam

Ülkemizde milyonlarca otomobilde yakıt olarak tercih edilen LPG’nin litre fiyatına 3 Aralık’tan itibaren geçerli olmak üzere 30 kuruşluk rekor zam geldi. LPG’ye rekor zam Zamla birlikte LPG’nin (otogaz) litresi ilçemizde… Haberin Devamı »

“En iddialı adayla seçime gireceğiz”

“En iddialı adayla seçime gireceğiz”

Milliyetçi Hareket Partisi Şuhut İlçe Teşkilatı, yerel seçim öncesi ile aday adayını açıkladı. İlk başvurunun sahibi emekli öğretmen Bayram Özdemir oldu. “En iddialı adayla seçime gireceğiz” Eski Belediye Sarayı 2…. Haberin Devamı »

En anlamlı ziyaret

En anlamlı ziyaret

Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez, Balçıkhisar ve Bademli’de şehit ailelerini ziyaret etti. En anlamlı ziyaret İlçemiz Kaymakamı Ferit Görükmez, Kurban Bayramının 2. gününde İlçe Jandarma Komutanı Hilmi Set ve İlçe Emniyet… Haberin Devamı »

“En iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz”

“En iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz”

Şuhut PTT Başmüdürlüğü görevine atanan Kenan Değirmenci, PTT hizmetleri hakkında bilgi verdi. “en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz” 1965 Ardahan doğumlu Değirmenci, daha önce Afyonkarahisar Posta İşlem Merkezi’nde görev yaptığını… Haberin Devamı »

En temiz ilçe Şuhut

En temiz ilçe Şuhut

En temiz ilçe Şuhut Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu, ilçemizin birinci olduğu ‘Temiz Türkiyem’ kampanyasında dereceye giren ilçelerin Belediye Başkanları ile en temiz köy seçilen köylerin Muhtarlarını makamında kabul ederek sertifikalarını… Haberin Devamı »

Şuhut’u en iyi şekilde temsil edeceğiz

Şuhut’u en iyi şekilde temsil edeceğiz

Afyonkarahisar’da düzenlenen Futsal Turnuvası’nda 2. olarak ilçemizde sevinç yaratan Şuhut Teknik ve EML. Futsal Takımı Antrenörü ve okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Tayfur Ulupınar Şuhut Anayurt’a açıklamalarda bulundu.   Şuhut’u en… Haberin Devamı »

En güzel hediye ‘yıllar sonra buluşmak’

En güzel hediye ‘yıllar sonra buluşmak’

1976 yılında ilçemiz Şuhut Lisesi’nde görev yapan ve şuan İzmir’in Tire Belediye Başkanı olan Tayfur Çiçek`in eğitim hayatına başladığı ilk yer olan Şuhut Lisesi öğrencileri, Başkan Çiçek`i ziyaret ederek sürpriz… Haberin Devamı »