List/Grid

Arşiv : gibi’

Kentsel dönüşüm gibi

Kentsel dönüşüm gibi

Afyon Caddesinde Altıgöz Köprüsü’den başlayarak, Fatih Camii’nde son bulan ana cadde üzerinde sıcak asfalt çalışmaları başladı. Konuyla alakalı açıklama yapan Başkan Bozkurt, göreve geldiği ilk andan itibaren şehrin tüm sorunları… Haberin Devamı »

Tarım arazileri sit alanı gibi olacak

Tarım arazileri sit alanı gibi olacak

İlçemiz ovasının da aralarında bulunduğu ilimiz sınırları içerisindeki beş bölge “Büyük Ova Koruma Alanı” olarak ilan edildi. Şuhut Ovası Büyük Ova Koruma Alanı oldu Afyonkarahisar Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl… Haberin Devamı »

Hisar hazırlık maçlarında fırtına gibi : 4-0

Hisar hazırlık maçlarında fırtına gibi : 4-0

Şuhut Belediye Hisar Spor Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Kütahya Seramik Spor’u 4-0 yendi. Bu Hisar Süper Amatör’ün bir gömlek üstünde Süper Amatör Lig öncesi yaptığı hazırlık karşılaşmalarında rakiplerine ezici bir… Haberin Devamı »

LPG’ye rekor zam

LPG’ye rekor zam

Ülkemizde milyonlarca otomobilde yakıt olarak tercih edilen LPG’nin litre fiyatına 3 Aralık’tan itibaren geçerli olmak üzere 30 kuruşluk rekor zam geldi. LPG’ye rekor zam Zamla birlikte LPG’nin (otogaz) litresi ilçemizde… Haberin Devamı »

5’ik gibi sallanmaya devam ediyoruz

5’ik gibi sallanmaya devam ediyoruz

23 Ekim Çarşamba gecesi ilçemiz yakınlarındaki 5 ayrı noktada deprem meydana geldi. Kısa aralıklarla meydana gelen bu 5 deprem ilçemizde panik yarattı. 5’ik gibi sallanmaya devam ediyoruz Çarşamba günü akşam… Haberin Devamı »

Beşik gibi sallandık!

Beşik gibi sallandık!

8 Eylül’de ilçemizde meydana gelen deprem korkuttu. Beşik gibi sallandık! Merkez üssü ilçemize bağlı Çobankaya Köyü olan deprem 8 Eylül günü sabaha karşı saat:3.00 sularında meydana geldi. Yer kabuğunun 4… Haberin Devamı »

Balçıkhisar’da ‘bal gibi’ etkinlik

Balçıkhisar’da ‘bal gibi’ etkinlik

Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesine bağlı Balçıkhisar beldesinde, Babadağ Yağmur ve Şükür Duası etkinliği yapıldı. Balçıkhisar’da ‘bal gibi’ etkinlik Bu yıl 127′ncisi düzenlenen etkinlik, atış turnuvası ile başladı. Turnuvaya, Afyonkarahisar ve çevre… Haberin Devamı »