List/Grid

Arşiv : kim?

Hamamı kim yaptı?

Hamamı kim yaptı?

Geçtiğimiz hafta iş vesilesiyle Anadolu’nun muhtelif yerlerini gezme fırsatı yakaladım. Görebildiğim kadarıyla ve tam anlamıyla; seçim heyecanı başlamış değil. 2015 yılından beri yılda 1 veya 2 seçim geçiren “memleketim insanı”… Haberin Devamı »

Kim?, Neresi? Neden?

Kim?, Neresi? Neden?

Yeni bir yılın eşiğinde olduğumuz şu günlerde bir Şuhut Anayurt geleneği olan ‘yılın enleri’ni tespit ettik. Pek çok umutla girdiğimiz 2016’dan pek fazla umduğumuzu bulamasak da 2017’ye adet gereği yine… Haberin Devamı »

Bu pisliği Şuhut’a kim getirdi?

Bu pisliği Şuhut’a kim getirdi?

Son dönemde ana haber bültenlerinden duymaya alıştığımız bonzai ilçemize de bulaştı. Kapıdaki tehlike: BONZAI İlçemize bağlı Altıgöz Mahallesi’nde bonzai olarak bilinen uyuşturucu maddeyi kullanan gençlerden biri fenalaşarak hastanelik oldu. Şuhut… Haberin Devamı »

SEYDİ SULTAN TÜRBESİNDE KİM YATIYOR?

SEYDİ SULTAN TÜRBESİNDE KİM YATIYOR?

SEYDİ SULTAN TÜRBESİNDE KİM YATIYOR? Türk toplum hayatında  ‘’TÜRBELERİN’’ ayrı bir yeri ve önemi vardır. Mevcut yerleşik anlayışa göre, türbelerde yatan kişilerin ALLAH (C.C) indinde önemli bir yeri vardır ve… Haberin Devamı »

Hamamın namusunu kim kurtaracak?

Hamamın namusunu kim kurtaracak?

Şuhut Hamamı’nın virane hali vatandaşların tepkisini çekiyor. Hamamın namusunu kim kurtaracak? 2012 yılı Ocak Ayı’ndan itibaren hizmete kapanan Şuhut Hamamı bugün kaderine terk edilmiş durumda. Yaklaşık 600 yıllık tarihe sahip… Haberin Devamı »

Belediyelerin kapanmasında suçlu kim?

Belediyelerin kapanmasında suçlu kim?

Büyükşehir Belediyesi Kanunu İle Bazı Kanun Ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı TBMM Genel Kurulu’nda oylanarak yasalaştı. CHP ve MHP’nin destek vermediği yasa ile ilgili olarak gözler Cumhurbaşkanlığı’na çevrilmiş… Haberin Devamı »