List/Grid

Arşiv : Pancar

Afyon Pancar Ekicileri Kooperatifi’nde  Büyük Oy Farkı

Afyon Pancar Ekicileri Kooperatifi’nde Büyük Oy Farkı

Afyon Pancar Ekicileri Kooperatifi seçimlerinde Şuhutlu isimlerin ağırlığı dikkat çekti.Hemşehrilerimiz İbrahim Eroğlu asil, eski Balçıkhisar Belediye Başkanı İhsan Gündoğan ise yedek olarak yönetim kuruluna  girmeyi başardılar.Denetim kurulunda ise Levent Başyılmaz… Haberin Devamı »

CHP sahaya Başören’den indi

CHP sahaya Başören’den indi

Cumhuriyet Halk Partisi Şuhut İlçe Teşkilatı yerel seçim çalışmalarına ilçemize bağlı Başören ve Tekke Köylerine gerçekleştirilen ziyaret ile başladı. CHP sahaya Başören’den indi CHP Şuhut İlçe Başkanı Şahin Aykanat, CHP… Haberin Devamı »

Pancar ekicisi yıldı

Pancar ekicisi yıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Şuhut İlçe Başkanı Abdullah Zeybek pancar alımı olmamasına rağmen mahsülünü pancar kantarına getiren vatandaşları ziyaret etti. MHP’DEN PANCAR ÜRETİCİSİNE ZİYARET Kendisinin de pancar grup başı olduğunu dile… Haberin Devamı »

Çiftçiye pancar eziyeti

Çiftçiye pancar eziyeti

Pancar sökümünün gecikmesi  haşhaş ekmeyi bekleyen çiftçiyi don riski ile karşı karşıya bıraktı. Çiftçiye pancar eziyeti Şeker Fabrikalarının özelleştirilmesi ile boşluğa düşen pancar ekicisine bir darbe de haşhaş ile gelebilir…. Haberin Devamı »

“Pancar bu yılda tat vermedi”

“Pancar bu yılda tat vermedi”

Cumhuriyet Halk Partisi İl Genel Meclisi Şuhut Aday Adayı Yüksel Çiçek, pancar kantarı etrafındaki çiftçinin sorunlarını dinledi. “Pancar bu yılda tat vermedi” Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ.’ye pancar teslim etmek üzere ilçemiz pancar… Haberin Devamı »

Kota cezası Pancar üreticisini korkutuyor

Kota cezası Pancar üreticisini korkutuyor

Kuraklık, verim düşüklüğü nedeniyle pancar kotasını dolduramayan ilçemiz çiftçisi, kota cezası tehlikesi ile karşı karşıya… Pancar üreticisinin korkulu rüyası: ‘C kotası’ Şuhutlu pancar üreticileri ekim döneminde taahhüt edilen ama çeşitli… Haberin Devamı »

“Patatesimiz hak ettiği değeri bulacak”

“Patatesimiz hak ettiği değeri bulacak”

Şuhut SS. Yaş Sebze ve Meyve Üreticileri Kooperatifi’nde geçtiğimiz hafta yapılan Olağan Genel Kurul’dan beklenen kararlar çıktı. Kooperatif’in üyeleri ve yöneticileriyle daha faal hale getirileceğini dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı… Haberin Devamı »