Ak gençler seçim sonuçlarını değerlendirdi

Seçim sürecinde yoğun tempoyla çalışan Adalet ve Kalkınma Partisi Şuhut İlçe Gençlik Kolları Teşkilatı, seçimlerin ardından de aynı yoğunlukla çalışmalarını sürdürüyor.

Yoğun bir seçim dönemi geçiren Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları Teşkilatı, ilçemiz Belediye Düğün Salonu’nda, ilçemiz gençlerinin katılımı ile kahvaltılı toplantı düzenledi.

“EĞİTİCİ VE ÖĞRETİCİ OLMAYI DÜSTUR EDİNDİK”

Toplantıda konuşan Adalet ve Kalkınma Partisi Şuhut İlçe Gençlik Kolları Başkanı Harun Karakaya, Ak Parti’nin halkla yalnızca seçim döneminde oyunu almak amacıyla dialog kuran siyasi partilerden olmadığını, bu gibi etkinliklerin yoğunluğunu arttırarak göstereceklerini ifade ederek; “Sadece seçim geldiğinde halkın kapısını çalan siyasi partiler 12 Haziran’da halktan önemli bir mesaj almıştır. Hizmeti halkın ayağına getiren Ak Parti’ye 3. dönem iktidar görevini veren halkımıza teşekkürü bir borç biliriz” dedi. Pazar günü düzenlenen etkinliğe katılan yüzlerce gence hitap eden Karakaya, “İlçemiz gençliğinin sorunlarını kendi sorunumuz olarak görüyoruz. Birlikten kuvvet doğar inancı ile ilçemiz gençlerini partimizde siyasete davet ediyoruz. Ak Parti Gençlik Kolları sadece siyasi değil, sosyal ve kültürel etkinlikler gerçekleştirerek eğitici ve öğretici olmayı da düstur edinmiştir. İlçe gençliğimizin katılımı ile düzenlediğimiz ücretsiz gezi, konferans ve toplantılar eğitici ve öğretici olma düsturunun gereğidir” dedi.

“GENÇLER YEDEK KULÜBESİNDE DEĞİL

İLK 11′DE OLMALI”

Karakaya, “Öncelikle 12 Haziran 2011 genel seçimlerinde görev yapan tüm partililerimize teşekkür ediyor, 12 Haziran genel seçim sonuçlarının tüm ülkemize ve Şuhut’umuza hayırlı olmasını diliyorum. Bizimle birlikte gece gündüz koşturan durmadan çalışan partimizin dinamik gençlik kollarını yürekten selamlıyor onları canı gönülden kutluyorum. Bilindiği üzere gençlik faktörü azımsanmayacak ve küçümsenemeyecek kadar büyük bir etkendir. Başbakanımızın “biz sizi yedek kulübesinde değil, ilk 11′de görmek istiyoruz” sözü bize her şeyi açıklamaktadır. Şuhutumuz’un gençleri Ak Parti çatısı altında toplandı ve düzenlediği etkinlikler ile gücünü gösterdi. Sözlerime son vermeden önce bizleri kırmayarak programımıza katılan gençlik kollarımızın değerli temsilcilerine teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi. Karakaya’nın konuşmasının ardından toplantıya basına kapalı olarak devam eden Gençlik kolları genel seçim sonuçlarını masaya yatırdı.

Etiketler: , , , , , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz