Bakan Eroğlu’ndan nezaket ziyaretleri

Hemşerimiz Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, ilçemizde siyasi parti temsilcilerini ziyaret etti. Siyasi partilerde bu ziyaretler memnuniyetle karşılandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Şuhut ilçe Başkanı Hilmi Erbaş’ı ve Cumhuriyet Halk Partisi Şuhut ilçe Başkanı İbrahim Türker’i parti binalarında ziyaret eden Prof. Dr. Veysel Eroğlu, MHP ve CHP temsilcilerine hükümetin Afyonkarahisar’a yaptığı hizmetlerden bahsetti. 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak olan genel seçiminin düğün havasında dostluk ve kardeşlik içerisinde geçmesini temenni eden Prof. Dr. Veysel Eroğlu, ilk olarak MHP Şuhut ilçe Başkanı Hilmi Erbaş’ı ziyaret etti.

“SİYASETİ BİR YANA

BIRAKIP HİZMET EDECEĞİZ”

Maksadının ülkeye ve Afyonkarahisar’a hizmet etmek olduğunu ifade eden Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “Hepimizin gayesi hizmet etmek değil mi? Bu sebeple siyaseti bir yana bırakarak hizmet edeceğiz. Birinci hedefimiz geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın en iyi şekilde eğitim almasını sağlamaktır. Bu gün sizleri ziyaret etmeden önce, Şuhut ilçemizde yapımı tamamlanan Limak Kız Teknik ve Meslek lisesi ile İlci ortaöğretim öğrenci yurdunun açılışını gerçekleştirdik. Eğitime ayrı bir önem veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz. Aynı zamanda Afyon Kocatepe Üniversitesi tarafından Şuhut ilçesine yeni bölümler açılması için çalışmalar başlattık. Benim halkımdan isteğim hiçbir siyasi parti ayrımı gözetmeden Afyonkarahisarımıza ve ilçelerimize neler yapabiliriz bunları düşünmeliyiz. Çünkü seçim bir yana önemli olan hizmet etmektir” dedi.

“BİRLİK İÇERİSİNDE HİZMET EDECEĞİZ”

Yaptığı konuşma ile MHP temsilcilerinin  takdirini kazanan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti hükümetinin sadece ülkemizde değil, Türk Cumhuriyetlerinde ve Osmanlı tarihinin bulunduğu her ülkede tarihi canlandırmak için hizmet ettiğini dile getirdi. Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun kendilerine yaptığı nezaket ziyaretinden dolayı memnun olduklarını dile getiren MHP Şuhut ilçe Başkanı Hilmi Erbaş, önemli olanın birlik ve beraberlik içerisinde hizmet etmek olduğunu söyledi. MHP’li Erbaş, Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak seçimlerle alakalı dile getirdiği temennilere katıldıklarını söyledi. MHP ziyaretinin ardından CHP Şuhut ilçe teşkilatına geçen Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nu ilçe Başkanı İbrahim Türker, Şuhut eski Belediye Başkanı Erol Özsoy ve partililer karşıladı. CHP ziyaretinde hükümetin çalışmalarından bahseden Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti hükümeti tarafından birçok hizmetin gerçekleştiğini belirtti. Yapılan ziyaretlerin ardından Prof. Dr. Veysel Eroğlu, ilçe merkezinde bulunan esnafları ziyaret ederek işlerinde bol kazanç diledi.

Etiketler: , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz