Esnaftan 4 yıllık üniversite çağrısı

Şuhut Esnaf ve Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Altan, ilçemizde esnafın sıkıntılı bir dönemden geçtiğini, bu sıkıntıların ilçemize kazandırılacak bir 4 yıllık üniversite ile aşılabileceğini ifade etti.

İlçemizde bulunan Meslek Yüksek Okulu’nun gün geçtikçe öğrenci kaybı yaşadığını dile getiren Başkan Altan, “Öğrenci kaybı esnafımızı kaygıya düşürüyor. Günü siftahsız geçiren esnaflarımız var. Bu gidişatın değiştirilebilmesi açısından ilçemize 4 yıllık bir üniversitenin kazandırılması şart. Üniversite ilçemize kazandırılırsa Şuhut’ta birçok sıkıntı çözülür. Bu konuda ilçe esnafı olarak biz üzerimize düşen görevleri yapmaya hazırız. Çevre ve Orman Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun girişimlerinin bulunduğunu biliyoruz. Sayın Bakanımızın üniversite konusunda ilçe esnafını sevindirecek bir haber vermesini bekliyoruz” dedi.

Yapılan Aramalar:

  • Ali ALTAN (14)
Etiketler: , , , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz