Şanlı’ya teşekkür plaketi

19 Mayıs nedeniyle düzenlenen voleybol turnuvasında şampiyon olan Şuhut Limak Kız Meslek Lisesi takımına forma hediye eden Turgay Şanlı’ya okul yöneticilerince teşekkür ziyareti gerçekleştirildi.

Hayırsever esnaf Turgay Şanlı’ya teşekkür ziyaretinde bulunan Şuhut Limak Kız Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı İbrahim Doğan ve Beden Eğitimi Öğretmeni Hülya Arabacı, eğitime ve spora verdiği destek nedeniyle Şanlı’ya teşekkür plaketi takdim etti.

 

“YENİ NESİLLER BUNU UNUTMAYACAKTIR”

Okul Müdür Yardımcısı İbrahim Doğan; “Siz hayırsever esnaflarımızın eğitime katkılarını halkımız, velilerimiz ve öğrencilerimiz ilgiyle takip ve takdir etmekteyiz. Yapmış olduğunuz yardımlar neslin yetişmesine büyük katkılar sağlayacaktır. Bu okullarda yetişen nesiller, sizleri unutmayacaktır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yetişmesine, doğrudan katkıda bulunan siz esnaflarımıza sonsuz teşekkür ederim” dedi. Şanlı ise bu tür yardımlarının örnek teşkil etmesini istediğini vurgulayarak durumu uygun olan tüm esnafları eğitim kurumlarına yardım etmeye davet etti.

Yapılan Aramalar:

  • hülya arabacı (14)
Etiketler: , ,

Yasal Uyarı: www.suhutanayurt.com adresinde yayınlanan makale,haber,resim ve vidyolar tamamen özgün içeriktir bu içeriklerin Şuhut Anayurt Gazetesi Yazı İşleri Biriminden izinsiz olarak kopyalanması ve yayınlanması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu Sosyal Ağlarda Haberi Paylaşabilirsiniz.

Bu Habere Facebook Üzerinden Yorum Yapabilirsiniz