Şuhut Anayurt Gazetesi

AFYON PTT BÖLGE BAŞMÜDÜRÜ MEHMET ÖRSDEMİR’İN ANKARA’YA TAYİNİ ÜZÜNTÜYLE KARŞILANDI

AFYON PTT BÖLGE BAŞMÜDÜRÜ MEHMET ÖRSDEMİR’İN ANKARA’YA   TAYİNİ ÜZÜNTÜYLE KARŞILANDI
663 views
17 Ağustos 2023 - 12:34

Göreve başlamasıyla birlikte kurumda bir çok yenilik yaparak dikkatleri üzerine çeken Örsdemir, sayısız hizmeti Afyonluların ayağına getirerek takdir toplamıştı. Medya kuruluşları tarafından defalarca “Yılın Bürokratı”, “Yılın En Başarılı Kurumu” ve “En Güvenilir Kurum Müdürü” seçilen Mehmet Örsdemir, başarılarla dolu yılların karşılığını, Ankara’da “müşavirlik” görevine atanarak almış oldu.
Partili-partisiz bütün Afyonluların gönlünü kazanan Mehmet Örsdemir, işlevini yitirmiş PTT kurumunu ayağa kaldırarak en gözde ve aktif kurumlardan biri haline getirmişti. PTT’nin kapılarını medya kuruluşlarına açarak tanıtım atağına geçen Mehmet Örsdemir, PTT hizmetlerini en ücra köylere kadar ulaştırmıştı.
PTT Strateji Dairesi Başkanlığı Müşavirliğine atanan Mehmet Örsdemir’in en verimli döneminde “kızağa çekilmesi”, hem İlimizde hem de ilçemizde büyük üzüntüye ve tepkiye neden oldu. Gazetemize açıklamalarda bulunan Şuhutlular, Afyon’un en başarılı kurum müdürlerinden biri olan Mehmet Örsdemir’in yaptığı büyük hizmetlerden dolayı cezalandırıldığını söylediler.
“Yıllardır üzerine ölü toprağı serpilmiş PTT kurumuna yeni bir heyecan getiren ve kısa sürede Afyon’un en güvenilir kurumu haline dönüştüren hemşehrimiz Mehmet Örsdemir’in görevine iade edilmesini istiyoruz. Şuhutlu bürokratları sahipsiz zanneden siyasi aktörleri uyarıyoruz, bunun adı eyyamcılıktır. ” diyen hemşehrilerimiz, Afyonkarahisar Milletvekillerine ve başta Akparti teşkilatı olmak üzere bütün siyasi partilere çağrıda bulunarak ” Mehmet Örsdemir’i yedirmeyiz ” dediler.