Şuhut Anayurt Gazetesi

Yetimleri buluşturan sofra

Yetimleri buluşturan sofra
454 views
20 Nisan 2022 - 21:10

Şuhut’ta yaklaşık 300 yetime Şuhut Dosteli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği,Şuhut Vakfı ve Şuhut Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğinde bayram kıyafetleri için hediye çeki ve 200 aileye gıda paketi dağıtıldı.

Yetimlerin bayram sevinci

Düzenlenen iftar yemeğine Şuhut Kaymakamı Lokman Düzgün, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve eşi Şerife Bozkurt,Ak Parti Şuhut İlçe Başkanı Ali Diren, Şuhut Dosteli Yardımlaşma Derneği Başkanı Muharrem Yeğenoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Şuhut Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uysal ve yönetim kurulu üyeleri ile protokol mensuplarının yanı sıra yetim çocuklar ve velileri katıldı.

İftar sonrasında yapılan duaların ardından konuşan Muharrem Yeğenoğlu destekleri için Şuhut Kaymakamı Lokman Düzgün’e ve ev sahipliği için Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’a, Şuhut Vakfı ve Şuhut Dosteli Yardımlaşma Derneği yönetim kurulu üyelerine ve tüm bağışçılara teşekkür etti. Düzenlenen gecede konuşan Başkan Bozkurt yaptığı açıklamada’’Ramazan ayının 15.günü Şuhut’ta yaptığımız 9. Yetim giydirme kampanyası daha nice 9 lara diyelim inşallah. Ben şimdiden gelecek seneyede ev sahipliği yapma sözünü şimdiden veriyorum.Yetim giydirme kampanyasında emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.Yetim gülerse dünya güler’’dedi. Şuhut Kaymakamı Lokman Düzgün’de yaptığı açıklamada her iki derneğin yönetim kurulu üyelerine, bağışçılara ve Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’a teşekkür etti. İftar programı Kuran-ı Kerim tilaveti ve dualarla son buldu.