Site Kullanım Sözleşmesi

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.suhutanayurt.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları :
suhutanayurt.com-sitesinin tüm hakları Şuhut Anayurt Gazetesi’ne aittir. suhutanayurt.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, Şuhut Anayurt Gazetesi’nin elektronik posta veya yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır. Aksi taktirde kullanıcı tüm yasal sorumlulukları kabul etmiş ve taahhüt etmiş sayılır.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair :
Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, Şuhut Anayurt Gazetes’nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.

Kullanıcı Yükümlülükleri :
www.suhutanayurt.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

www.suhutanayurt.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki bilgiler/haberler, yazılar, görseller   temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Şuhut Anayurt Gazetesi sorumlu tutulamaz.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair :
www.tsuhutanayurt.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.suhutanayurt.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Şuhut Anayurt Gazetesi sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların www.suhutanayurt.com’a Yollayacakları Bilgiler Hakkında :
www.suhutanayurt.com’ internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, www.suhutanayurt.com”un Yazı İşleri Birimi kadrosuyla bir araya gelerek mesajlaştıkları chat ve Öneri-Şikayet sayfaları bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.suhutanayurt.com’ sitesinin sahibi Şuhut Anayurt Gazetesi’nin entelektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Hak ve Sorumluluklara Dair :

www.suhutanayurt.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.suhutanayurt.com’ ve sahibi Şuhut Anayurt Gazetesi. site içeriğindeki bilgi ve görsellerin hatalarından sorumlu tutulamaz. www.suhutanayurt.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir  bilgi hatasından dolayı www.suhutanayurt.com sitesi ve sahibi Şuhut Anayurt Gazetesi’ne sorumluluk yüklenemez.

www.suhutanayurt.com ve sahibi Şuhut Anayurt Gazetesi sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı www.suhutanayurt.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

Şuhut Anayurt Gazetesi bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Tüm Hakları Saklıdır (c) Şuhut Anayurt Gazetesi
www.suhutanayurt.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Şuhut Anayurt Gazetesi’ne aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.