Şuhut Anayurt Gazetesi

Kaymakam Harun Reşit Han, Şuhut Anadolu Lisesi’nin Çanakkale Zaferi Programına Katıldı

Kaymakam Harun Reşit Han, Şuhut Anadolu Lisesi’nin Çanakkale Zaferi Programına Katıldı
461 views
22 Mart 2024 - 2:35

Şuhut Kaymakamı Harun Reşit Han, Şuhut Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 109. Yılı ve Şehitlerimizi Anma Günü programına katıldı.
Okulun salonunda gerçekleşen programa, öğrencilerin yanı sıra veliler ve öğretmenler de yoğun ilgi gösterdi. Program, Çanakkale Zaferi’nin önemi, tarihi ve şehitlerimizin anısına yapılan etkinliklerle dolu geçti.
Kaymakam Harun Reşit Han, programda öğrencilerin hazırladığı gösterileri büyük bir ilgiyle izledi. Özellikle öğrencilerin duygusal ve milli duyguları işleyen sunumlarına katılım gösteren Kaymakam Han, gençlerin vatan sevgisi ve milli birlik duygularını takdir etti.
Programın sonunda, öğrencilerle bir araya gelerek onlara teşekkür eden Kaymakam Han, gençlerin milli ve manevi değerler konusundaki duyarlılıklarını övdü. Onlara gelecekteki başarıları için başarılar diledi ve ülkenin geleceğinin gençlerin omuzlarında olduğunu vurguladı.
Şuhut Anadolu Lisesi’nin düzenlediği bu anlamlı etkinlik, gençlerin tarih bilinci kazanmalarına ve milli duygularını pekiştirmelerine katkı sağladı. Kaymakam Harun Reşit Han’ın bu tür etkinliklere gösterdiği ilgi ve katılım, gençler arasında memnuniyetle karşılandı ve motivasyonlarını artırdı.