Şuhut Anayurt Gazetesi

Kaymakam Harun Reşit HAN’dan Şehit Ailesine Taziye Ziyareti

Kaymakam Harun Reşit HAN’dan Şehit Ailesine Taziye Ziyareti
484 views
01 Şubat 2024 - 8:56

Şuhut Kaymakamı Harun Reşit HAN, geçtiğimiz günlerde babası vefat eden Şehit Babası Ali Imış’a ve eşi Şehit Annesi Şifa Imış’a taziye ziyaretinde bulundu. Ziyarete, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyon Şubesi Başkanı İsmail Kumartaşlı ile birlikte şehit babaları ve gaziler de katılarak baş sağlığı dilediler.
Kaymakam Harun Reşit HAN, taziye ziyaretinde duyduğu üzüntüyü dile getirerek, Şehit Babası Ali Imış ve Şehit Annesi Şifa Imış’a başsağlığı diledi. Kaymakam HAN, şehit ailesine destek olmak ve acılarını paylaşmak amacıyla yapılan bu ziyaretin, devletin şehit ailelerine verdiği önemin bir göstergesi olduğunu belirtti.
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyon Şubesi Başkanı İsmail Kumartaşlı ise ziyarette duydukları derin üzüntüyü ifade ederek, şehit ailesine sabır ve metanet diledi. Aynı zamanda, şehit babaları ve gaziler, birlikte geçirdikleri bu anlamlı ziyarette, birlik ve dayanışma içinde olmanın önemine vurgu yaptılar.
Ziyarette, şehit ailesi ve yakınları, Kaymakam Harun Reşit HAN ile bir araya gelerek duygusal anlar yaşadılar. Acılarını paylaşan Kaymakam HAN ve beraberindeki heyet, şehit ailesine desteklerini sunarak, birlikte dualar ettiler. Ziyaret, şehit ailesi tarafından duyulan teşekkür ve memnuniyetle son buldu.