Şuhut Anayurt Gazetesi

Şuhut Belediye Başkanı Muhittin Özaşkın’dan Kurum Ziyaretleri

Şuhut Belediye Başkanı  Muhittin Özaşkın’dan Kurum Ziyaretleri
374 views
10 Temmuz 2024 - 16:56

Ziyaret edilen kurumlar ve yöneticiler şöyle:
Afyon Belediye Başkanı Burcu Köksal:
Başkan Özaşkın, Afyon Belediye Başkanı Burcu Köksal ile bir araya gelerek, belediyeler arası işbirliği ve ortak projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.
PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir: PTT’nin Şuhut’taki hizmetleri ve projeleri hakkında bilgi alan Başkan Özaşkın, vatandaşların postane hizmetlerinden daha etkin yararlanması için önerilerde bulundu.
Aksa Doğalgaz Bölge Müdürü Tuncay Gezer: Doğalgaz altyapısının genişletilmesi ve mevcut hizmetlerin iyileştirilmesi konularında görüşülen bu ziyarette, Şuhut’un enerji ihtiyaçları değerlendirildi.
Toprak Mahsulleri Ofisi Başmüdürü Fatih Gümüş: Tarım ve toprak mahsulleri üzerine yapılan görüşmede, Şuhut’taki tarım faaliyetlerinin desteklenmesi ve çiftçilerin ihtiyaçlarının karşılanması konuları ele alındı.
İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Siper: Yerel yönetimlerin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi alışverişinde bulunulan bu ziyarette, Şuhut’ta yapılacak yatırımlar ve hizmetler değerlendirildi.
Karayolları 31. Şube Şefi Mahmut Erguvan: Şuhut’un ulaşım altyapısı ve yol projeleri hakkında bilgi alınan bu görüşmede, ilçenin ulaşım sorunlarının çözümüne yönelik adımlar konuşuldu.
İl Özel İdare Genel Sekreteri Osman Ziya Bilim: İlçenin ihtiyaçları ve yapılacak projeler üzerine görüşülen bu ziyarette, Şuhut’un genel durumu ve hizmetleri ele alındı.
Afyonkarahisar Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Karakaya: İstihdam ve iş gücü konularının değerlendirildiği bu görüşmede, Şuhut’taki işsizlik sorunlarının çözümüne yönelik öneriler paylaşıldı.
OEDAŞ İl Müdürü Cafer Demir: Elektrik dağıtımı ve altyapı hizmetleri üzerine yapılan bu görüşmede, Şuhut’un enerji ihtiyaçları ve bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik çalışmalar konuşuldu. >>Zafer Özaşkın