Şuhut Anayurt Gazetesi

ŞUHUT BELEDİYESİ’NDEN HALKA ÇORBA İKRAMI

ŞUHUT BELEDİYESİ’NDEN HALKA ÇORBA İKRAMI
133 views
27 Mayıs 2024 - 0:14

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Şuhut Belediye Başkanı seçilen Muhittin Özaşkın yaptığı birbirinden farklı uygulamalarla halkımızın gönlünü fethetmeye devam ediyor.
Göreve başlar başlamaz belediyeye büyük bir dinamizm getiren Başkan Özaşkın, seçim öncesi söz verdiği vaadlerini yerine getirmek için gece gündüz demeden çalışıyor. Başkanlık koltuğuna 57 gün önce oturan Muhittin Özaşkın bu süre içinde başta Ankara olmak üzere bir yere çalışma ziyaretinde bulunarak Şuhut’un kangren olmuş sorunlarına çözüm üretmeyi sürdürüyor.
“Sosyal Belediyeciliğe” büyük önem veren Başkan Özaşkın, ilçemizde Cumartesi günü kurulan Canlı Hayvan Pazarı ile Sebze Meyve Pazarında alışverişe gelen vatandaşlara çorba ikramında bulundu. Yaklaşık iki bin kişiye çorba ikram eden Şuhut Belediye Başkanı Muhittin Özaşkın, pazarcı esnafı ile alışverişe gelen vatandaşlara “hayırlı işler” diledi.
İkramdan dolayı Şuhut Belediyesi’ne teşekkür eden hemşehrilerimiz “yeni Başkanımız Muhittin Özaşkın bir gönül insanı. Eğitim alanında nasıl başarılı olduysa, Belediyecilik hizmetlerinde de aynı başarıyı gösterecektir. Göreve başlayalı iki ay olmasına rağmen kısa sürede farkını ve kalitesini gösterdi.Allah yardımcısı olsun “dediler. >>Hatice Uğur