Şuhut Anayurt Gazetesi

Başkan Bozkurt Kızılay Kan Bağış Aracını Ziyaret Etti

Başkan Bozkurt Kızılay Kan  Bağış Aracını Ziyaret Etti
323 views
19 Ocak 2022 - 17:15

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Şuhut Gençlik Merkezi ve Şuhut Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinin Ortaklaşa Düzenlediği ‘Hayat Kurtarmak Senin Kanında Var’ Kan Bağış Etkinliğini Ziyaret Etti.

Başkan Bozkurt ziyaret esnasında kan bağışında bulunan vatandaşlar ve düzenlenen etkinliğe destek veren Üniversiteli öğrenciler ve Gençlik Merkezi gönüllüleri ile sohbet ederek etkinlik hakkında İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ahmet Başkurt’tan bilgi aldı. Kan Bağış aracındaki görevli sağlık personeli ile de bir süre sohbet eden Başkan Bozkurt yaptıkları bu kutlu görevde kendilerine kolaylıklar diledi.
Başkan Bozkurt yaptığı açıklamada; ” Şuhut Gençlik Merkezi ve Şuhut Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinin Ortaklaşa Düzenlediği ‘Hayat Kurtarmak Senin Kanında Var’ Kan Bağış Etkinliğini Ziyaret Ettik. Kızılay’ın başarılı çalışmalarının her zaman olduğu gibi yanındayız. Her zaman söylenegeldiği gibi kanın acil değil sürekli ihtiyaç olduğu bilinciyle bu konuda sağlıklı her bireyimizin duyarlı olması gerekiyor. Hayat kurtarılmasına vesile olan kan bağışı konusunda tüm hemşerilerimizi duyarlılığa davet ediyorum dedi ve Emeği Geçen Destek Olan Herkese Teşekkür Ederiz ” ifadelerine yer verdi.