Şuhut Anayurt Gazetesi

İYİ PARTİ YENİDEN AFET BÖLGESİNDE

İYİ PARTİ YENİDEN AFET BÖLGESİNDE
638 views
15 Mart 2023 - 17:46

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili aday adayları hafta sonu deprem bölgesinde ziyaretlerde bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e eşlik etti.

Bölgedeki vatandaşlarla bir araya gelip onların sıkıntılarına ortak olan İYİ Parti heyeti, yetkililere çözüm önerilerinde bulundu. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcıları, GİK üyeleri ve beraberindeki partililer, deprem bölgesinde vatandaşlarla bir araya geldi. İlk günden beri deprem bölgesine pek çok kez ziyaretlerde bulunan İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu da heyetle birlikte depremzede vatandaşlarla buluştu. Mısırlıoğlu’na ziyaretler sırasında milletvekili aday adayları Av. Hakan Şeref Olgun, İbrahim Acar, Dr. Mustafa Enis Arabacı ve Dinar İlçe Başkanı Orhan Kürkçü eşlik etti.“ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Mısırlıoğlu, hafta sonu gerçekleştirdikleri ziyaretler hakkında şöyle konuştu: “Bildiğiniz gibi depremin ardından pek çok kez o bölgeyi ziyaret edip dava arkadaşlarımızla birlikte eksikleri gidermeye çalıştık. Hafta sonu da Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanım ile birlikte yine o bölgedeydik. Vatandaşlarımızla bir araya gelerek onların sorun ve sıkıntılarını dinledik. İYİ Parti heyeti olarak kafa kafaya verip neler yapabiliriz diye düşündük. Çözüm önerilerimizi derledik. Ancak şöyle bir gerçek var ki bu deprem felaketinin etkileri ne yazık ki hatalı yönetimden, liyakatsizlikten ve basiretsizlikten dolayı daha yıkıcı olmuştur. Gözlemlediğimiz kadarıyla o bölgede herkes her şeyin farkında. Kendilerine yapılan haksızlıkların farkındalar. Şüphesiz ki en büyük adalet Allah katında sağlanacaktır ancak biz vatandaşlarımızın da demokrasi arenasında sandıkta adaleti sağlayacağından eminiz. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ile birlikte İYİLİK Evleri projemiz kapsamında yaptığımız barınma alanlarını ziyaret ettik. Hekim yol arkadaşlarımız gönüllü olarak muayene ve sağlık kontrolleri yaptı. Biz İYİ Parti olarak üzerimize düşen her şeyi gücümüzün yettiği kadarıyla yapmaya devam edeceğiz.”